Купівля автозапчастин на маркетплейсах

20 декабря 2021, 20:25
Автор: АВТОМАНИЯ

Маркетплейси це ресурси, що об'єднують безліч окремих продавців в одному місці. Завдяки цьому пошук необхідних товарів спрощується, адже немає потреби виконувати його на декількох сайтах одночасно в спробах знайти відповідну цінову пропозицію та зручну доставку.

У сфері автомобільної техніки існує чимало таких онлайн-майданчиків, але одним з найбільш авторитетних та перевірених є спеціалізований маркетплейс https://autoline.ua/, міжнародний інтернет-портал з продажу вантажних та легкових автомобілів, а також запчастин та комплектуючих до них.

Майданчик Autoline об'єднує продавців та покупців техніки з усього світу і робить їхню взаємодію комфортною, взаємовигідною та безпечною.

Як працює маркетплейс автозапчастин

Принцип роботи таких майданчиків простий. Вони пропонують постачальникам розвинену екосистему, у якій вже налагоджено рекламу, що приваблює нескінченний потік клієнтів.

Завдяки тому, що з продавця знімається частина обов'язків, він може приділити більше часу таким нюансам, як:

  1. Оптимізація процесу комплектування та відправлення замовлення з метою досягнення мінімального часу доставки.
  2. Розширення асортименту запчастин шляхом додавання нових позицій після переговорів із постачальниками.
  3. Продумування індивідуальних товарних пропозицій, знижок та акцій, що дозволяють вигідно виділятися серед інших продавців, які представлені на тому ж майданчику.

Виходить, що продавці маркетплейсу перебувають у стані постійної конкуренції, що змушує їх знижувати ціни та розробляти оптимальні пропозиції для клієнтів. Це позитивно відзначається на досвіді покупки у них, адже можна знайти кращу ціну або постачальника з відмінними відгуками.

Як обрати постачальника на маркетплейсі

Щоб знайти постачальника деталей, який напевне з першого разу виконає замовлення без помилок і надішле оригінальні деталі, що відповідають запиту, необхідно дотримуватися кількох порад:

  1. Вивчення відгуків. Щоб скласти думку про продавця, потрібно переглянути відгуки не лише про деталі, які він продає, а й про компанію загалом. Це допоможе зрозуміти, наскільки швидко здійснюється відправка і чи немає якихось проблем після оформлення замовлення.

  2. Перегляд асортименту. Продавці з гарною репутацією найчастіше торгують великою кількістю запчастин. Тому у них має бути велика кількість позицій для автомобілів, на яких вони спеціалізуються. За відсутності асортименту робити замовлення можна тільки на свій страх та ризик, оскільки це перша ознака не зовсім чесної компанії, що вийшла на маркетплейс.

  3. Відгуки у мережі. Крім відгуків на майданчику, можна перевірити різні ресурси, де можна залишати рецензії про компанії. Так простіше зрозуміти, наскільки відгуки на маркетплейсі є чесними.

Пошук деталей через VIN-код

Ще одним незаперечним плюсом покупки деталей для автомобіля через маркетплейси є наявність форми для введення VIN-коду автомобіля. Такий підхід (якщо в машину не вносилися критичні зміни) дозволяє напевне підібрати комплектуючі, які будуть з нею сумісними.

При самостійному пошуку помилки трапляються набагато частіше, а на маркетплейсах використовуються глобальні бази даних, які виключають їх появу. Єдиною причиною несумісності запчастин у такому разі можуть бути лише помилкові дії самого продавця, який вказав на неправильний артикул деталі. Однак у такому разі обмін здійснюється його коштом, оскільки покупець все ж таки вірно вказував транспортний засіб, для якого необхідна запчастина.СЕЙЧАС ЧИТАЮТ